Богдан Логвиненко розповість про країни Південно-Східної Азії
Хмельничан запрошують на зустріч із відомим українським мандрівникомХмельничан запрошують на зустріч із відомим українським мандрівником

Богдан Логвиненко розповість про країни Південно-Східної Азії.
Київський журналіст та мандрівник Богдан Логвиненко відвідав 38 країн світу. Зараз він живе в Індонезії. Богдан – редактор, громадський діяч, блогер, засновник агенції подорожей Prygody.com.ua, працює туристичним провідником, розробляє та знає безліч цікавих маршрутів.

Під час зустрічі у Хмельницькому він розповість про те, як спланувати маршрут подорожі країнами Південно-Східної Азії, як отримати візу до Сінгапуру та Індонезії, як пересуватися там та знімати житло, яких місць остерігатись, а також про особливості місцевої кухні та культури.

«Кожна країна і навіть кожен регіон — це щось особливе — люди, релігія, філософія, культура. Подорожі — це активне життя, різні несподіванки стаються частіше у мандрівників, ніж у тих, хто веде офісний спосіб життя або жує крекери перед телевізором щодня. Люди стверджують, що треба безліч грошей для подорожей, насправді треба тільки понизити планку власного комфорту!» – запевняє мандрівник.

Зустріч із Богданом Логвиненком відбудеться 29 вересня у соціально-культурному центрі «Сорока» за адресою: вул. Кам‘янецька, 50 (будинок за зупинкою «П‘яте колесо», вхід з двору). Початок зустрічі о 18.00.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього