Хмельничан запрошують помилуватися «Художнім зібранням з фондів музею»
У музеї історії міста триває виставка «Художнє зібрання з фондів музею».Хмельничан запрошують помилуватися «Художнім зібранням з фондів музею»
У музеї історії міста триває виставка «Художнє зібрання з фондів музею». Близько 50-ти робіт різних жанрів художнього образотворчого мистецтва представлені на цьому літньому вернісажі у просторій і затишній мистецькій залі музею. Серед них живопис, графіка, іконопис місцевих і зарубіжних авторів, більшість з яких відомі не лише в Хмельницькому та в Україні, а й за кордоном. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Близько 20-ти років поступово поповнювалися фонди музею витворами художнього мистецтва, і на сьогодні музей може похвалитися досить колоритною і розмаїтою мистецькою збіркою живописних картин, графічних естампів, темперного іконопису тощо. Експозиція вибудована таким чином, аби задовольнити будь-який художній смак: тут є мальовничі пейзажі, на яких море милує око на маринах та ваблять до себе гостинні українські краєвиди; портрети і сюжетні картини мовою фарб, олівця, вугля розповідають кожен свою історію; а прихильники натюрморту також знайдуть в цій експозиції те, що безумовно, їх зацікавить.

Художнє зібрання музею нині – це роботи народного художника України Миколи Мазура, заслуженого художника України Михайла Андрійчука, членів Національної Спілки художників України Володимира Корнєва, Надії Борецької, Олександра Антонюка, Леоніда Бессараби, Неллі Павлової та інших; це лики святих, передані в музей єдиною в Україні школою іконопису «Нікош» (м. Хмельницький, директор Микола Бенедищук) і це ще багато інших художніх творів, сповнених різнобарвністю кольорового світу, що нас оточує, і насичених любов’ю до нього.
Відвідати виставку можна протягом липня і серпня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього