Хмельничан запрошують у театр ім. Старицького подивитися страшно-смішне
27 січня у театрі відбудеться вистава \”Республіка на колесах\”, а 28 січня – \”Обережно – жінки!\”Хмельничан запрошують у театр ім. Старицького подивитися страшно-смішне
Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Старицького запрошує!
27 січня о 18.30 на страшно-смішну виставу за твором Я.Мамонтова «Республіка на колесах»
На біса ж та революція, коли такий бешкет робиться? Це запитання, яке проросло в українських реаліях початку ХХІ століття, виявляється, українці задавали собі і сто років тому, коли під гаслами «пролетарської» революції у життя простого люду увірвалося свавілля самозванців, ошуканців всіх мастей, коли ледь не кожне село ставало окремою «республікою» зі своїми президентами, міністрами тощо.
Страшно-смішна вистава «Республіка на колесах» Якова Мамонтова в постановці художнього керівника Хмельницького театру Анатолія Пундика по справжньому грандіозна. Масштаб її охоплює проблеми поза будь-яким часом та, навіть країною… Тривалість вистави 2 год. 20 хв.

28 січня о 18.30 у театрі можна переглянути комедію «Обережно – жінки!» А.Курейчика.
Історія відбувається в маленькій квартирі одного з міст Франції. Тут проживає головний герой – Серж Дюбуа – професор з вищого навчального закладу, геніальний художник та просто маленьке «курчатко». Ви запитаєте, як це можливо, три різні особи в одній людині? Дуже просто, враховуючи, що кожна з коханих, а їх у героя аж 3, бачить його іншим. Три жінки різних за віком та світоглядом, три образи, три життя проходять за ретельно встановленим графіком, щоб не перетинатись між собою. Та одного прекрасного дня система все ж таки дає збій.
Режисер – постановник – Дмитро Гусаков. Художник – Олександр Долоянц

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього