Хмельничан запрошують відвідати наймасштабніший фотопроект в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015»
15 жовтня о 16:00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття наймасштабнішого фотопроекту в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015»Хмельничан запрошують відвідати наймасштабніший фотопроект в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015»
15 жовтня о 16:00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття наймасштабнішого фотопроекту в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015», повідомляють на сайті міської ради.
10 років історії Фотовернісажу. Понад 50 тисяч світлин надійшло на конкурси для розгляду членами журі з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдавії, Румунії, Росії, Індії, України. Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» «відлітала» до Ірландії, Італії, Німеччини, Аргентини, Китаю, Гонконгу, Сінгапуру, Австралії, а цьогоріч вдруге за 10 років «оселиться» в Україні. Понад 750 нагород, медалей, дипломів вручено авторам кращих світлин. Щороку кожен автор отримував каталог кращих світлин. Географія учасників – країни всіх континентів світу. В експозиції представлено по декілька світлин з кожного року Фотовернісажу. Організатори фотовиставки – студія «У фарватері істин», громадська організація «Український Центр фотомистецтва», Хмельницький музей-студія фотомистецтва запрошують усіх охочих на свято фотографії.

Хмельничан запрошують відвідати наймасштабніший фотопроект в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015» Хмельничан запрошують відвідати наймасштабніший фотопроект в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього