Хмельничан запрошують відвідати «Республіка на колесах»
Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Старицького запрошує !Хмельничан запрошують відвідати «Республіка на колесах»
13 грудня о 18:30 на страшносмішну виставу за твором Я.Мамонтова «Республіка на колесах»

На біса ж та революція, коли такий бешкет робиться?Це запитання, яке проросло в українських реаліях початку ХХІ століття, виявляється, українці задавали собі і майже сто років тому, коли під гаслами «пролетарської» революції у життя простого люду увірвалося свавілля самозванців, ошуканців всіх мастей, коли ледь не кожне село ставало окремою «республікою» зі своїми президентами, міністрами і т. д.

Страшносмішна вистава «Республіка на колесах» Якова Мамонтова в постановці художнього керівника Хмельницького театру Анатолія Пундика по справжньому грандіозна. Масштаб її охоплює проблеми поза будь-яким часом та, навіть країною…

Тривалість вистави 2 год. 20 хв.
Хмельничан запрошують відвідати «Республіка на колесах»
17 грудня о 18:30 на балет «Есмеральда» за мотивами твору В.Гюго «Собор Паризької Богоматері»
Музика: Ч.Пуні, З.Фібіх, Л.Деліб, Ф.Шуберт, Е.Вілла-Лобос
Постановник – з.а.України Олександр Шиманський
Художник – Олександр Долоянц

Хореографічна вистава \”Есмеральда\”, за мотивами класичного твору Віктора Гюго, мовою танцю розповідає романтичну історію життя та кохання молодої циганки. Дівчині доводиться зробити складний вибір між вірністю та життям. Та над справжнім почуттям не підвладний час та люди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього