Хмельничан запрошують відвідати «Вічне та Прекрасне» втілене у скульптурі
Хмельницька міська рада, Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха, Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницький національний університет, ТОВ «Автолідер» запрошують хмельничан та гостей міста відвідати виставку відомого у всьому світі українського скульптора, члена Національної спілки художників України ОЛЕКСІЯ ЛЕОНОВА «Вічне та Прекрасне», повідомляють на сайті міської ради.Хмельничан запрошують відвідати «Вічне та Прекрасне» втілене у скульптурі
Хмельницька міська рада, Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха, Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницький національний університет, ТОВ «Автолідер» запрошують хмельничан та гостей міста відвідати виставку відомого у всьому світі українського скульптора, члена Національної спілки художників України ОЛЕКСІЯ ЛЕОНОВА «Вічне та Прекрасне», повідомляють на сайті міської ради.
Олексій ЛЕОНОВ полюбився хмельничанам і вже втретє з нагоди Дня міста презентує свої нові роботи у Хмельницькому.
В експозицію увійде 36 нових скульптур автора, з яких 5 робіт – з бронзи. Будуть представлені також фотографії експонатів, які джемонструються на виставках в інших країнах.
Наблизити два світи – Земний і Надземний – було споконвічним прагненням справжніх художників. Вираження у формі духовного світу притаманне творчості скульптора Олексія Леонова. Його мистецтво сповнене кращими прагненнями до Небесного.
Пластична мова скульптора Леонова сформована на основі глибоких знань законів анатомії людського тіла. Художник віддає перевагу техніці шамоту, яка дозволяє зберегти всі особливості авторського ліплення та зближує її з технікою олійного живопису, при якому твір від задуму до завершення створюється самим автором.
Хмельничан запрошують відвідати «Вічне та Прекрасне» втілене у скульптурі
Мистецтво Олексія Леонова – тепле, енергійне, задушевне. Скульптора цікавить форма як вираження кращих людських почуттів-енергій, відтінки яких він настільки вміло передає в тонких лініях своєї скульптури, що відчувається її внутрішнє світіння. Стани осяяння, молитви, прагнення до духовного прозріння домінують у образах автора. Сповнена глибоким змістом скульптура Олексія Леонова несе сердечне тепло, відчуття якого для кожного може стати справжнім одкровенням.
Його скульптури стоять на знаменитій Алеї мистецтв у м.Києві, роботи майстра знаходяться в приватних колекціях України та країн ближнього і далекого зарубіжжя.
Відкриття виставки відбудеться 26 вересня об 11.00 у виставковому залі ПП “Баварія-Захід” (Хмельницький, проспект Миру, 103/1, біля автовокзалу №1).
Вже традиційно, вхід на виставку для хмельничан і гостей міста буде вільним.
Експозиція працюватиме щоденно, крім неділі, з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 15:00.
Довідка:
Художник народився в 1982 році в Україні. Обдарований хлопчик із раннього дитинства відчув потяг до скульптури. В 1993-1999 роках навчався на відділенні скульптури у Державній художній середній школі ім. Т.Г.Шевченка. В 2005 році він із відзнакою закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Ще в студентські роки Олексій почав наполегливо шукати витоки істини життя, його переповнювало бажання збагнути цей світ із середини, відчути і знайти ту правду буття, яка завжди була притаманна справжньому мистецтву. Звідси у молодого скульптора і виникло захоплення філософією, міфологією, світовою культурою та історією релігій. Подальше вдосконалення майстерності Олексія проходило в аспірантурі під керівництвом академіка Василя Захаровича Бородая.
У 2008 році Леонов став членом Національної спілки художників України. Скульптору властива виняткова працелюбність, його щоденна наполеглива робота стала невід’ємною від творчості. Понад 80 персональних виставок автора відбулися у різних містах України та Росії упродовж 2005-2015 років.
Мистецтво Леонова – унікальне й новаторське. Воно стало проривом у художньому осмисленні історії всього людства, у розумінні дійсного призначення людини й шляхів її духовного становлення. Скульптор вийшов за рамки національної школи, осмислив буття з передових позицій ХХІ століття. Тематика творів автора надзвичайно широка, різноманітна. Цілою плеядою творчих образів він демонструє історію розвитку людського духу різних епох і народів. Основою творчості скульптора є духовний синтез культур, релігій, філософії у пошуку відповідей на сакральні запитання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього