Хмельничан запрошують відвідати виставку художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»
Музей-студія фотомистецтва запрошує хмельничан та гостей міста на виставка 9-го Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» – 2014Хмельничан запрошують відвідати виставку художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»

Музей-студія фотомистецтва запрошує хмельничан та гостей міста на виставка 9-го Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» – 2014
Відкриття відбудеться 5 березня в 16:00 по вул. Проскурівська, 56. Міжнародний Салон-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» – є світовим конкурсом та відомою виставкою. У 2014 році у конкурсі взяли участь 705 фотографів з 54 країн світу. На розгляд жюрі були представлені 5586 фотографій. До експозиції в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва увійшло 55 найкращих робіт, які отримали найвищі нагороди та відзнаки Салону, 49 авторів з 22 країн світу.

Хмельничан запрошують відвідати виставку художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»Хмельничан запрошують відвідати виставку художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього