Хмельничан запрошують викривати корупцію
Transparency International Україна спільно з партнером «Жіночий антикорупційний рух Хмельниччини» в рамках національної кампанії «Викривати не соромно!» проводить у Хмельницькому регіональну дискусію, присвячену захисту викривачів корупції.
Хмельничан запрошують викривати корупцію
Transparency International Україна спільно з партнером «Жіночий антикорупційний рух Хмельниччини» в рамках національної кампанії «Викривати не соромно!» проводить у Хмельницькому регіональну дискусію, присвячену захисту викривачів корупції.

Захід відбудеться 26 січня об 11.00 у готелі «Янісоль», за адресою м. Хмельницький, вул. Свободи, 40а.

Під час заходу учасники дізнаються, як кожен громадянин України може зупинити корупційну схему безпечно для себе, а також домогтися покарання корупціонера. Ця дискусія – чудова можливість знайти однодумців, які не хочуть жити в корумпованій країні, і знають, як цьому зарадити.

Під час дискусії експерти розкажуть про особливості антикорупційного законодавства та можливості його застосування, представники влади покажуть засоби взаємодії громадськості і влади, реальні викривачі поділяться своїм досвідом викриття корупції на практиці, а журналісти-розслідувачі навчать, як збирати факти корупції при власному розслідуванні та які «фішки» при цьому можна використовувати. Окрім того, юрист-практик навчить процедурі викриття схем та розкаже, які нюанси можуть виникати на кожному з етапів антикорупційної діяльності.

Мета заходу – донести до громадян інформацію, що кожна людина на своєму рівні може протидіяти корупції. Для цього є всі інструменти та можливості, починаючи від законодавства, закінчуючи безкоштовними порадами юристів та активістів-антикорупційників. Всі, хто прийдуть на захід, стануть союзниками ТІ Україна в рамках національної кампанії «Вони б не мовчали!».

Міжнародна громадська організація Transparency International Україна ініціювала національну кампанію щодо захисту викривачів «Викривати корупцію не соромно!» Мета кампанії – закликати українців не соромитись та не боятись повідомляти правоохоронців, спеціальні органи та громадськість про корупцію, з якою вони стикаються щодня. Окрім того, ініціатори кампанії прагнуть змінити негативне ставлення до викривачів корупції, донести до українців, що викривати корупцію – це почесна й гідна справа. Кожен громадянин може протидіяти корупції, повідомляючи про неї.

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу учасники будуть забезпечені безкоштовними кава-брейками, роздатковими матеріалами та канцтоварами. До участі в заході запрошуються представники Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Учасникам з інших міст буде відшкодовано витрати на проїзд в межах фактичної вартості квитків (окрім літака, автомобілю, вагонів \”Люкс\” та \”Хюндай\” 1 класу), за умови представлення оригіналів відповідних квитків організаторам.

Кількість учасників дискусії обмежена, буде відбуватись відбір. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 10:00 24 січня 2015 року за посиланням. Про успішний відбір вас буде повідомлено організаторами додатково після реєстрації.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ
10.30 – 11:00 Реєстрація учасників, вітальна кава / чай
11.00 – 11:20 Відкриття. Нове антикорупційне законодавство: що воно дає людям? Якими є нові законодавчі можливості для захисту викривачів?
Модератор: Олександр КАЛІТЕНКО, координатор програми захисту викривачів, Transparency International Україна
11.20 – 11:40 Взаємодія влади і громадськості у боротьбі з корупцією.
Олександр СУПРУНЮК, міський голова м. Нетішина, голова громадянського руху \”Вільний простір\”
11:40 – 12:00 Питання-відповіді, обговорення
12:00 – 12:30 Як стати викривачем корупції? Нюанси на кожному етапі викривання.
Дмитро КУЗІН, юрист програми захисту викривачів, Transparency International Україна
12:30 – 13:00 На що слід звернути увагу при власному розслідуванні? Погляд журналістів-розслідувачів.
Олександр ЛЄМЄНОВ, блогер, журналіст-розслідувач
13:00 – 13:20 Досвід громадської організації у виявленні корупції в державних тендерах та земельній сфері.
Альона БЕРЕЗА, представник ініціативної групи Жіночий антикорупційний рух Хмельниччини
13:20 – 13:45 Персональний досвід викривача корупції в університеті.
Влад МЕЛЬНИК, представник студентського самоврядування Інституту політології та права Національного педагогічного університету НПУ ім. Драгоманова
13:45 – 14:15 Запитання і коментарі учасників.
14:15 – 14:30 Закриття дискусії. Підбиття підсумків.
14:30 Неформальне спілкування, кава / чай

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього