Хмельничан запрошують згадати вир революційних подій
Напередодні другої річниці Революції Гідності – переламної для України події, у музеї історії міста Хмельницького відкрилася унікальна експозиція-інсталяція «Так гартувалась Нація»Хмельничан запрошують згадати вир революційних подій
Напередодні другої річниці Революції Гідності – переламної для України події, у музеї історії міста Хмельницького відкрилася унікальна експозиція-інсталяція «Так гартувалась Нація», повідомляють на сайті міської ради.
Експозиція предметно ілюструє та передає бунтівний дух Майдану, коли народ повстав, повстала молодь, народжена в добу незалежності, повстали студенти, що знають мови та вільно відвідують європейські держави. Вони йшли майданами та площами міст України і вигукували «Молодь за Європу», «Україна – це Європа», «Україна понад усе». Так формувалась нова свідомість, нові відносини, побудовані на повазі, любові, патріотизмі, братерстві. У вир революційних подій духовно увійшла кожна українська родина.
Ніхто в ті дні не міг залишатись осторонь. Всі безстрашно стояли пліч-о-пліч, захищаючи свої права та свободи, своїх рідних, близьких та своє власне життя. Так народилась Революція Гідності.
У експозиції-інсталяції знайшли місце фотоматеріали – відображення важливого повороту в історії нашого волелюбного народу та артефакти боротьби тих днів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього