Хмельничанам дозволили узаконити самочинно збудовані споруди
Так звана «будівельна амністія» триватиме до кінця 2015 року Верховна Рада України нещодавно ухвалила Закон \”Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності\” щодо прийняття в експлуатацію об\’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт» (No 1059).Хмельничанам дозволили узаконити самочинно збудовані споруди
Так звана «будівельна амністія» триватиме до кінця 2015 року Верховна Рада України нещодавно ухвалила Закон \”Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності\” щодо прийняття в експлуатацію об\’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт» (No 1059).

Цей закон дозволяє узаконити самочинно побудовані споруди, які зведені в період з 5 серпня 1992 до 12 березня 2011 року. Мова йде про індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди тощо.

Хмельничани уже зараз можуть подавати заяви до органу державного архітектурно-будівельного контролю, який має безоплатно протягом 10 днів за результатами технічного обстеження прийняти в експлуатацію громадські будинки та будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, які були побудовані без дозволу. Про це повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього