Хмельничанам піднімуть ціни на газ
Падіння обсягів споживання і транспортування газу, в умовах непростої економічної ситуації в країні, в тому числі падіння ВВП, знецінення національної валюти – зумовлять підвищення цін на газХмельничанам піднімуть ціни на газ
В зв’язку із зменшенням споживання природного газу у Хмельницькій області, скоротилися, відповідно, і об’єми транспортування блакитного палива ПАТ «Хмельницькгаз». Так, за 10 місяців року було спожито 576 мільйонів куб. м природного газу, що на 86 мільйонів кубометрів або на 13% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Як результат – компанія недоотримала близько 35,2 мільйона гривень, закладених в тариф на транспортування, що негативно позначиться на фінансовому становищі та безпеці газопостачання.
Падіння обсягів споживання і транспортування газу, в умовах непростої економічної ситуації в країні, в тому числі падіння ВВП, знецінення національної валюти, – загрожують фінансовому становищу компанії. Під загрозою опиняться робочі місця, своєчасні відрахування податків до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду України, а також заробітна плата трудового колективу.
«Єдиний вихід, який ми на сьогодні бачимо з цієї складної ситуації – це лише коригування в сторону підвищення тарифів на транспортування та постачання природного газу. Адже, якщо зростає ціна на газ, то, як правило, повинні зростати і тарифи», – зауважує заступник з постачання та обліку газу ПАТ «Хмельницькгаз» Василь Семенюк.
Якщо ситуація і надалі так складатиметься, то значно ускладнюватиметься фінансове становище компанії, можуть виникнути реальні проблеми з утриманням газових мереж в належному стані, виконанням інвестиційної програми підприємства. Проведення комплексів заходів на території області по модернізації, капремонту, заміні та будівництву газопроводів, споруд на них, буде неможливим. Крім того, значно ускладнює ситуацію і постійне здорожчання необхідних матеріалів та засобів, які компанія систематично закуповує.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього