Хмельничанам показали війну очима жінки-бійця
У Хмельницькому відкрилась виставка «Буремна Україна» бійця «Правого сектору» Дани Виноградової.Хмельничанам показали війну очима жінки-бійця
У Хмельницькому відкрилась виставка «Буремна Україна» бійця «Правого сектору» Дани Виноградової.

Художниця проживає у Києві, проте навчалась мистецтву творити саме у нашому місті.

«Буремна Україна» – так художниця Дана Виноградова назвала свою творчу сповідь. Світлини художниці зароджувались ще на фронті, адже жінка – боєць Добровольчого корпусу.

Нині художниця проживає у столиці – саме там відбулася презентація виставки. Та творчість Дани Виноградової тісно пов’язана із Хмельницьким. Тут пройшло дитяче та студентське життя жінки-бійця. На виставку завітали і колишні викладачі.

Роботи художниці здебільшого виконані у темних стриманих відтінках. Так Дана Виноградова прагнула передати глядачам усю атмосферу воєнних буднів, адже сама є бійцем штурмового батальйону. Так бунтарський дух художниці трансформувався не лише у визвольній боротьбі за Україну, а й глибоких за змістом картинах. Деякі з них виконані з осколків, знайдених на полі бою.
«Буремна Україна» – це виставка, де світ українського воїна показаний без прикрас. Проте і тут можна знайти трепетний промінь надії. Адже добро завжди перемагає зло.

Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього