Хмельничанам пропонують долучитися до обговорення нових назв вулиць
Влада Хмельницького опублікувала перелік площ, вулиць, провулків, проїздів, розташованих на території міста Хмельницького, які потребують перейменування.Хмельничанам пропонують долучитися до обговорення нових назв вулиць
Влада Хмельницького опублікувала перелік площ, вулиць, провулків, проїздів, розташованих на території міста Хмельницького, які потребують перейменування.
Пропозиція щодо перейменування сформована та розглянута на засіданнях топонімічної комісії 5 та 11 січня 2016 року.
Пропозиція обґрунтована необхідністю виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»
Пропозиції (зауваження) щодо питань, винесених на громадське обговорення, приймаються до 14 лютого 2016 року за електронною адресою: [email protected].
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення потрібно надавати із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси.
За довідками та консультаціями з питань, винесених на громадське обговорення, можна звернутися за тел. 65-03-35.
Відповідальний за проведення громадського обговорення – Назаров Роман Григорович.
Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради до 19 лютого 2016 року.
Водночас на сайті Хмельницької міської ради зазначено, що хмельничанам не варто хвилюватись. Зміна назви вулиці не зобов’язує змінювати реєстрацію адреси проживання, переоформлювати документи на право власності, переоформлювати призначені субсидії та не загрожує для громадян жодними фінансовими витратами.
Ознайомитися з запропонованими змінами у назвах площ, вулиць, провулків та проїздів можна за посиланням.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього