Хмельничанам розкажуть про реформування ЖКГ
Передбачено проведення круглих столів, прес-конференцій та прямих ефірів на місцевих телерадіокомпаніяхХмельничанам розкажуть про реформування ЖКГ
Для належного інформування мешканців міста щодо реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Хмельницький міський голова Олександр Симчишин своїм розпорядженням затвердив відповідний план заходів, які відбудуться впродовж квітня-травня поточного року.
Зокрема, ними передбачено проведення круглих столів, прес-конференцій та прямих ефірів на місцевих телерадіокомпаніях, підготовка спец-випуску газети міської ради «Проскурів», інформування мешканців міста у громадському транспорті, розміщення соціальної реклами на біг-бордах та сіті-лайтах.
Підприємства, які надають послуги з утримання та ремонту житлового фонду, проводитимуть роз’яснювальну роботу з мешканцями будинків щодо створення ОСББ, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

Нагадуємо, що з липня минулого року вступив у дію Закон України \”Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку\”, який вніс революційні зміни до питання управління будинком. При впровадженні цього закону має зникнути монополія ЖЕКів на утримання будинків, натомість з\’явиться конкурентний ринок для компаній, котрі надаватимуть послуги з утримання багатоквартирних будинків на договірній основі. Закон в першу чергу спрямований на заохочення та популяризацію створення ОСББ, як найбільш ефективної форми управління багатоквартирним будинком.
До 1 липня 2016 року власники квартир отримали право визначитись із формою управління своїм багатоквартирним будинком. У випадку, коли співвласники не визначились із формою управління, то управителя призначає виконавчий орган місцевої ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього