Хмельничанам розповіли, як слід вести бізнес з Нідерландах
28 травня 2015 року відбулася бізнес-конференція «Ведення бізнесу в Нідерландах для українських компаній», організаторами якої виступили Бізнес-клуб «Київ-Нідерланди», Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька торгово-промислова палата.Хмельничанам розповіли, як слід вести бізнес з Нідерландах
28 травня 2015 року відбулася бізнес-конференція «Ведення бізнесу в Нідерландах для українських компаній», організаторами якої виступили Бізнес-клуб «Київ-Нідерланди», Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька торгово-промислова палата.

Участь у заході взяли представники бізнес-спільноти Хмельниччини, освітніх закладів регіону.

В ході конференції експерти Бізнес-клубу «Київ-Нідерланди» висвітлили можливості, механізми та перспективи співпраці між Україною та Нідерландами. Зокрема, з тематичними презентаціями виступили Ханс Рамаекерс, президент Бізнес-клубу «Київ-Нідерланди», Арно Клейбрук, директор компанії AMT Trade Management, В\’ячеслав Андрійко, генеральний директор компанії Willis.

Учасники конференції отримали змогу дізнатися про досвід українських компаній – партнерів клубу, що вже працюють на ринках Європи, а також знайти відповіді на питання, пов\’язані із виходом на європейські ринки.

Захід став черговим кроком у спільному напрацюванні владою і бізнесом продуктивних форматів співпраці як однієї з важливих передумов здатності України розробляти і впроваджувати ефективну зовнішньоекономічну політику з урахуванням інтересів бізнесу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього