Хмельничанам виплатили чотири мільйони гривень допомоги
За грошовою підтримкою до міської ради зверталися майже 7 сотень учасників АТО та членів їх родин, 415 хмельничан просили про матеріальну допомогу через депутатів.Хмельничанам виплатили чотири мільйони гривень допомоги
З початку 2016 року управлінням соціального захисту населення Хмельницької міської ради опрацьовано 6045 звернень громадян про матеріальну допомогу на загальну суму 4190,84 тис. грн. За грошовою підтримкою до міської ради зверталися майже 7 сотень учасників АТО та членів їх родин, 415 хмельничан просили про матеріальну допомогу через депутатів. Ще 112 з тих, хто з початку року отримав матеріальну підтримку з міського бюджету – особи, що прибули із тимчасово окупованих територій, повідомляють у міській раді.
Ще більше 5000 звернень надійшли від хмельничан, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Їм вже виплачено 2736,94 тис. грн.
Як повідомляють в Укравлінні соціального захисту населення, наразі в управління надійшло ще понад 800 заяв про матеріальну допомогу від мешканців міста. Всі вони знаходяться на опрацюванні. Це -ще майже 900 тис. грн.
Нагадаємо, у бюджеті м. Хмельницький на 2016 рік передбачено 6 млн грн на матеріальну допомогу соцально-незахищеним верствам населення. Проте цілком можливо, що при уточненні бюджету в другому півріччі сума буде збільшена ще на 4 млн. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення