Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні до 31 грудня 2013 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному облікуВідповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні до 31 грудня 2013 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку
Хмельничанам, які перебувають на облікудля поліпшення житлових умов, потрібно оновити документи

Громадянам, що перебувають на обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради і не надавали в 2013 році документів, необхідно подати оновлені особисті документи, а саме: – довідку про склад сім’ї та реєстрацію; – копії документів, що засвідчують особу, усіх членів сім’ї (копія паспорта, копія свідоцтва про народження дитини); – копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (усіх членів сім’ї); – довідку з місця роботи; – копію документа про пільги (за наявності).
Документи приймаються в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборна, 16) у понеділок з 14.00 до 16.00, вівторок з 14.00 до 17.00 та середу з 9.00 до 13.00 години, а також у відділі обліку та розподілу житлової площі (пров. Пушкіна, 5).
Громадяни, які не нададуть документи, не будуть включені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов і втратять право на отримання житла та участь у житлових програмах щодо поліпшення житлових умов.
Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефонів: 65-60-64, 79-27-73.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього