Хмельничанам заборонили клеїти будь-які наклейки на автономерах
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв дати вказівку працівникам Державтоінспекції припиняти використання на автомобільних номерах наклейок будь-якого змісту, в тому числі патріотичного.Хмельничанам заборонили клеїти будь-які наклейки на автономерах
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв дати вказівку працівникам Державтоінспекції припиняти використання на автомобільних номерах наклейок будь-якого змісту, в тому числі патріотичного. Про це він повідомив під час сьогоднішньої наради за участю прем\’єр-міністра Арсенія Яценюка, передає прес-служба МВС.
\”З сьогоднішнього дня ми дамо жорстку вказівку всім патрулям і всім працівникам ДАІ зупиняти використання наклейок будь-якого змісту, нехай навіть ультрапатріотичного. Жахливим фактом було сьогоднішній злочин, коли зловмисники втікали на авто з номерними знаками ПТН-ПНХ, що ускладнювало їх оперативне затримання\”, – заявив Аваков.
За словами Глави міліцейського відомства, до таких жорстких заходів вдалися для того, аби під наклейками не ховалися бандити, які одягають форму АТОшників: \”У нас багато героїчних хлопців, які приїхали з війни. І багато негідників, які під них рядяться. Ми більше з цим мириться не будемо. Сподіваюся, що цю дисципліну військові та справжні патріоти зрозуміють\”.
Аваков підкреслив, що на автомобілях повинна бути виключно державна реєстрація, без-будь яких додаткових наклейок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього