Хмельничанам знову дозволили купатися у Південному Бузі
Радіти поки що рано, адже через високу температуру біда у воді може «завестися» знову.Хмельничанам знову дозволили купатися у Південному Бузі
Тепер можна не лише засмагати, а й купатися. Через високу температуру води та браконьєрство риба у Південному Бузі почала спливати і спричинила на березі справжній переполох.

Наразі ж загроза минула і разом із температурою зростає й кількість бажаючих попірнати у річці. Хоч люди й знають, що вода брудна, проте більше подітися нікуди. На морський відпочинок коштів не «напасешся», тож змушені плавати в тому, що є.

Літо спекотне для всіх, а особливо для санепідеміологів, адже вони перевіряють стан води що два дні. Зараз, завдяки нещодавнім зливам водойма стала набагато чистішою. Тож вони «дають добро» на купання.

Радіти поки що рано, адже через високу температуру біда у воді може «завестися» знову. Тож роботи на літо екологам точно вистачить.

Спекотні градуси та відсутність швидкої течії перетворюють Південний Буг у котел із бактеріями. Проте доки епідеміологи працюють, ви можете відпочивати.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього