Подільські мандрівники безкоштовно подивились на знаменитий портрет Мони ЛізиАнна Думанська та Богдан Місюренко розповідають, яким їм видалася столиця Франції і чим здивувала найбільше.Подільські мандрівники безкоштовно подивились на знаменитий портрет Мони ЛізиАнна Думанська та Богдан Місюренко розповідають, яким їм видалася столиця Франції і чим здивувала найбільше.
“Париж — багатогранне місто, в якому кожен може знайти для себе щось своє. Різні люди шукають різні місця, які цікавлять саме їх. Туристи приїжджають сюди, щоб подивитися Ейфелеву вежу або відвідати місцевий Дісней Ленд, а також прикупити одягу та інших речей в дорогих бутиках. Для місцевих людей Париж — це рідне місто, яке заполонили мільйони туристів, а Ейфелева вежа — лише негарна споруда, яка псує вигляд старовинної архітектури. Для тих, хто приїжджає сюди з Африки, це місто мрії, де кожен сподівається заробити багато грошей і жити краще, ніж на батьківщині. Для творчих особистостей Париж — це світ музики і театру, кіно і нічного життя, – розповідають хмельничани. – Який бік побачить людина, яка відвідала це місто, залежить від її захоплень, часу, який зможе віддати цьому місцю і відкритості до всього нового”.
Вважається, що Париж — це столиця моди і краси. Саме в цьому місті мандрівники побачили багато жінок і дівчат, які носять туфлі або чобітки на високих підборах та користуються декоративною косметикою. В інших країнах це велика рідкість, люди одягаються просто і зручно, не носять незручного взуття.

“Нам сподобалася архітектура Парижа, його величні собори і будинки, парки і сквери, широкі проспекти. Ейфелева вежа, якій вже 124 роки, теж нас здивувала своєю величиною і незвичним стилем, – розповідають Аня і Богдан. – Названа вона на честь свого конструктора Гюстава Ейфеля, вона підняла на себе вже чверть мільярда людей, завдяки чому вежа є найбільш відвідуваною пам\’яткою світу. Мало хто знає, що вежа спочатку була всього лише одним з численних проектів, запропонованих на Всесвітню виставку 1889 року. Через 20 років після будівництва її планували знести, але споруду врятувало те, що на верху башти встановили радіоантени”.
У Парижі хмельничани побачили ще одне знамените місце — Лувр, найбільший і найвідвідуваніший музей світу. Сам палац, де розміщена багата колекція творів світового мистецтва, також заслуговує на увагу, оскільки має ще і дуже красиву архітектуру.
“Звісно, найпопулярнішою картиною в цьому музеї є портрет Джоконди або Мони Лізи. Більшість туристів приїжджають в Лувр тільки заради своєї фотографії на тлі цього знаменитого портрета. Якщо хочете її знайти у музеї, йдіть туди, де чутно шум багатьох туристів. Бувають навіть покажчики, які показують куди потрібно повертати, щоб знайти картину, – кажуть автостопники. – Зрештою, коли стрілочки приведуть вас до великої зали, спочатку ви побачите натовп людей і тільки потім — картину. Розглянути її з дозволеної відстані неможливо, вона висить за парканчиком під куленепробивним склом, так як одного разу в 1911 році була викрадена, завдяки чому і стала відомою”.
Квиток до Лувра коштує 12 євро, але в кожну першу неділю кожного місяця вхід до музею безкоштовний. А ще в п\’ятницю після 18.00 людям, яким не виповнилося 26 років, входити можна теж безкоштовно, просто показавши паспорт або інший документ, в якому вказаний вік. Хмельничани, до речі, саме так і пройшли в музей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього