Хмельничани бояться користуватися ліфтами
У Хмельницькому 85 відсотків ліфтів у житлових будинках вже відкатали чверть століттяХмельничани бояться користуватися ліфтами
Іван Васильович боїться користуватись ліфтом. Через постійне вимкнення світла не хоче опинитись у пастці поміж поверхами. Ще й загальний технічний стан транспорту насторожує.

Відлякує міжповерховий перевізник і Сергія. Хоча живе вже зовсім в іншому будинку.
У Хмельницькому 85 відсотків ліфтів у житлових будинках вже відкатали чверть століття. Окрім зовнішньої непривабливості, кабіни деяких колективних транспортерів ще й не зовсім безпечні для пасажирів. Головний інженер «Хмельницькліфта» розводить руками. Грошей на модернізацію системи диспетчеризації нема.

За всіма стандартами безпеки такі ліфти не мають їздити, а на кожному мають бути правила користування, вантажопід’ємність, час останньої повірки. Їх нема.
Експерти впевнені, змінити якість обслуговування саме у комунальній сфері можливо. На цьому ринку має з’явитись конкуренція. Аби споживачі могли змінювати сервісну компанію.

Сьогодні відстоювати свої права можливо. Потрібно фіксувати порушення на фото і у письмовій формі звертатись до сервісної служби. Як саме скласти скаргу, експерти готові навчити.
Відстоюють права споживачів, та працюють на зміни у різних сферах життя у громадській організації «Обєднання Самопоміч».
Організація готова приймати тих, хто власноруч готовий працювати для покращення свого життя.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій