Хмельничани - чемпіони Олімпійських ігор
Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський деньХмельничани - чемпіони Олімпійських ігор
Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. Цього 1894 року відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, який проходив у Парижі. Тоді було зроблено перший крок до відродження олімпійського руху в сучасному світі. Хмельничани пишаються своїми спортсменами-земляками, які у різні роки виборювали високе звання чемпіонів Олімпійських ігор. Це чемпіон Олімпійських ігор у Монреалі 1976 року – Сергій Нагорний, в Атланті 1996 року – Тимур Таймазов, в Афінах 2004року – Ірина Мерлені та у Лондоні 2012року – Олексій Торохтій.

Цього року своєрідною альтернативою Олімпійським іграм стали перші в історії Європейські ігри, які з 12 до 28 червня проходять у столиці Азербайджану Баку. 243 спортсмени представлятимуть Україну на цих спортивних змаганнях високого класу. Серед них і 13 спортсменів з Хмельницької області та міста Хмельницького.

Попри те, що змагання ще тривають, деякі наші спортсмени вже виступили і продемонстрували блискучі результати. Успішним був виступ хмельничанки Аліни Махині, яка виборола золото перших Європейських ігор та стала першою в історії України чемпіонкою Євроігор-2015.
Наші веслувальники Дмитро Янчук виборов п\’яте місце(каное двійка), а Інна Грищун посіла шосте місце в байдарці четвірці.
Нагадаємо, що в рамках Європейських ігор понад 6 тисяч спортсменів з усіх 50 країн Старого Світу розіграють 253 комплекти престижних нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських та 4 неолімпійських). Спортсмени України будуть виступати в 19 з 20 видів спорту.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення