Хмельничани долучились до всеукраїнської акції "Волю в'язням режиму"
Активісти Хмельниччини долучилися до Всеукраїнської акції – «Волю в’язням режиму!».Хмельничани долучились до всеукраїнської акції "Волю в'язням режиму"
Активісти Хмельниччини долучилися до Всеукраїнської акції – «Волю в’язням режиму!».

Національно-визвольний рух \”Правий сектор\” та \”Жіноча Січ\” – організатори ходи в нашому місті. Марш пройшов 19-го грудня та мав за мету привернути увагу людей до проблеми ув’язнених патріотів.

Конгрес Українських Націоналістів, \”Реєстрове козацтво\” всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Цивільний корпус \”Азов\” приєдналися до акції у Хмельницькому. Близько сотні націоналістів зібралися, аби пройти маршем до обласної та міської прокуратур. Держслужбовцям вони передали листи із закликом.

«Волю в’язням режиму!» – це протест проти системи. Активісти кажуть: вийшли на вулиці боротися за права «полонених» у війні між патріотами та нинішньою владою.

Чимало свободівців, хлопців з добровольчих батальйонів та активістів перебувають за гратами. Число ув’язнених добігає до чотирьохсот. Іван Мирний не раз був присутнім на судових засіданнях. До прикладу, Роман Мунчак – партизан із Закарпатського «Правого сектору» – причетний до перестрілки в Мукачеву, у липні цього року затриманий правоохоронцями. Спочатку йому інкримінували незаконне володіння зброєю, зараз же стаття – тероризм.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, своїми діями активісти мають за мету вплинути на високопосадовців та довести до перемоги Українську національну революцію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього