Хмельничани достойно представили Україну на міжнародному фестивалі в Берліні
Нещодавно у місті Берлін (Німеччина) в приміщенні відомої у світі спортивної арени «Max Schmeling Halle», відбувся традиційний Міжнародний фестиваль оркестрів «Berlin Tattoo»Хмельничани достойно представили Україну на міжнародному фестивалі в Берліні
Нещодавно у місті Берлін (Німеччина) в приміщенні відомої у світі спортивної арени «Max Schmeling Halle», відбувся традиційний Міжнародний фестиваль оркестрів «Berlin Tattoo», який цьогоріч проходив в рамках заходів з нагоди 25-річчя падіння берлінської стіни. Вперше участь у фестивалі взяв зведений творчий колектив міста Хмельницького, як спільний проект естрадного оркестру УМВС України у Хмельницькій області (диригент – заслужений діяч мистецтв України Сергій Рабійчук), муніципальний естрадно–духовий оркестр (диригент Тарас Безнюк) та народний ансамбль мажореток «Альфа» (керівник Олександр Мильніков, хореограф Наталія Мильнікова).
Даний фестиваль збирає в Німеччині найяскравіші та найбільш професійні оркестрові колективи з усього світу. У фестивалі брали участь оркестрові колективи зі Швейцарії, Нідерландів, Чехії, Білорусі, Польщі, Ірландії, ОАЕ, Німеччини, Англії. Для хмельницьких колективів участь у заходах такого масштабу є великою честю, престижем та нагодою перейняти досвід у кращих оркестрових колективів Європи та Світу.
Надзвичайно тепло глядачі зустрічали представників мистецької України. Програма колективу включала твори українських композиторів, дефіле музикантів та мажореток, композицію з прапорами національних кольорів в українських строях, музичний та хореографічний супровід сольного номеру відомої німецької співачки Анни Хегер, а також танець «Пасодобль» у виконанні знаної в місті бальної пари Наталії та Олександра Мильнікових.
Зворушливо та проникливо на завершення фестивалю прозвучала феєрична композиція «Зцілити світ» у виконанні зведеного хору та всіх оркестрів – учасників фестивалю.
По завершенні фестивалю наш колектив отримав запрошення до участі в наступних міжнародних культурно – митецьких проектах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього