Хмельничани готуються до Кубку світу з козацького двобою
Він відбудеться вже за тиждень в Одесі.Хмельничани готуються до Кубку світу з козацького двобою
Він відбудеться вже за тиждень в Одесі. Організовує його Всесвітня федерація козацького двобою разом із українською спортивною організацією «Козацькій двобій».
У Кубку візьмуть участь діти й дорослі. Стосовно наших молодших спортсменів, то їх для участі в міжнародних змаганнях відбирали за результатами Кубку Хмельницької області з рукопашного бою. Він відбувся тижнем раніше в Хмельницькому. Тоді, за першість боролися діти віком від п’яти до тринадцяти років. Переможців визначали в двох розділах: легкому та дозованому контактах. В обох категоріях перше місце здобули вихованці спортивної підготовчо-міліційної школи «Самсон-Право».
Учасники Кубку світу з козацького двобою змагатимуться в технічних поєдинках, у поєдинках з легким, дозованим і повним контактом, а також у змішаних боях.
Згідно офіційному регламенту змагань, форма спортсменів має відповідати традиційній формі козацького двобою. Йдеться про шаровари, вишиванку чи клубну футболку. У розділі «Герць-3» – ММА спортсмен повинен вдягнути спеціальні шорти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього