Хмельничани хочуть дорожчого проїзду у тролейбусах
На сайті електронних петицій зареєстрована відповідна петиція.Хмельничани хочуть дорожчого проїзду у тролейбусах
На сайті електронних петицій зареєстрована відповідна петиція.

Її автор, Юрій Білоусов, зокрема пише:
\”Шановна хмельницька громадо, нам варто прийняти відповідальне рішення і звернутися до наших посадовців з приводу прийняття рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті щонайменше до 2 грн.
Наявна плата за проїзд без додаткового вивчення фінансових документів показує, що не покриваються навіть поточні витрати Хмельницькелектротрансу, вже не говорячи про проведення капітальних ремонтів і розвиток транспортної інфраструктури міста.
Теперішній тариф скоро покриватиме лише заробітну плату кондукторів, які продають квитки, касирів, які приймаються касу, та інкасаторів, які перевозять гроші. Громада повинна приймати відповідальні рішення!!!\”

У коментарі НГП директор КП “Електротранс” Віктор Паламарчук відзначив, що до вересня про підвищення ціни на проїзд у електротранспорті можна не турбуватись. Пізніше – не відомо.

За його словами, при наявному пасажиропотоці та повному відшкодуванні плати за пільговий проїзд потреби підвищувати тарифи немає.

“Міський голова наполягає на тому, аби не підвищувати тарифи в електротранспорті. Ми його в цьому підтримуємо. Поки питання підвищення тарифів розглядатись не буде. Доживемо до 1 вересня, а там побачимо”, – зазначив Паламарчук.

Як відомо, з першого вересня вартість електроенергії зросте на 30%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього