Хмельничани можуть придбати ялинки дешевше, ніж минулого рогу
Свята не вдарять по кишені. Цьогоріч живу ялинку можна придбати дешевше, ніж минулого рокуХмельничани можуть придбати ялинки дешевше, ніж минулого рогу
Хвойний ліс у центрі Хмельницького… Ялинковий базар в обласному центрі набирає обертів.
Свята не вдарять по кишені. Принаймні на ялинках хмельничани зможуть зекономити: ціни на вічно зелені дерева, порівняно з минулим роком, значно впали. Натомість штрафи за самовільну вирубку хвойних – зросли. Придбати новорічний символ в обласному центрі не проблема: у кожному районі міста від неділі запрацювали ялинкові базари.
Ялини, модрини, ялиці, сосни – хвойні дерева на будь-який смак і по будь-якій кишені від неділі можна придбати у самісінькому серці Хмельницького. Подружжя Цебріїв для себе деревце уже обрало. За новорічний символ віддали шість десятків гривень, кажуть ціною задоволені.
Ціни на новорічні красуні, попри здорожчання майже усього, дійсно впали – розповідають лісники.
Щороку тільки лісництво нашої області реалізовує понад двадцять тисяч вічнозелених красунь до новорічних свят. Для цього на території лісів нашого краю висаджують цілі плантації ялинок. Та прийти самому і зрубати таке дерево – не можна
Тому дешевше ялинку таки купити. Кожне дерево на цьому ринку, до речі, має свою бирку. Вона мала б висіти на стовбурі, однак продавці їх тримають у кишенях. А ще зізнаються часто ціну встановлюють не за прейскурантом, а просто на око.
Інший продавець, пан Анатолій, вартість визначає за породою хвойного дерева: чим довше голки триматимуться на гіллі, тим більше доведеться заплатити за нього.
З Івано-Франківщини вже восьмий рік поспіль пані Леся привозить екологічно чисті ялини до нашого краю. Каже, в Хмельницькому, на символ Нового року, люди грошей не шкодують, тому й їде за сотні кілометрів від рідного дому. Зазвичай разом із колегами, та цього річ не всі спромоглися приїхати.
Втім, ялинок вистачить на всіх – подібних ринків в обласному центрі чимало: на кожному районі міська рада відвела майданчики, де місцеві жителі можуть придбати свою лісову красуню.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього