Хмельничани можуть укладати шлюби в електронному форматі
З 1 квітня ПриватБанк надасть можливість українцям укладати шлюб в електронному форматі та проводити урочисті церемонії у відділеннях банку.Хмельничани можуть укладати шлюби в електронному форматі
З 1 квітня ПриватБанк надасть можливість українцям укладати шлюб в електронному форматі та проводити урочисті церемонії у відділеннях банку. Як повідомив 1 квітня Заступник Голови Правління банку Дмитро Дубілет, така послуга для клієнтів ПриватБанку буде безкоштовна. Щоб замовити укладання шлюбу в ПриватБанку, достатньо зареєструватися в онлайн-банку Приват24 та дати згоду на одруження за допомогою SMS-пароля, що надійде на фінансовий телефон.

«Однією з найбільш масових послуг Мін\’юсту є реєстрація шлюбу. Тепер українці зможуть одружуватися через Приват24 та у відділеннях ПриватБанку. Пілотний проект запускається в Дніпропетровській і Львівській областях вже цього місяця, а всеукраїнський старт планується до кінця літа, – зазначив Дмитро Дубілет. – Підпис міністра юстиції Павла Петренка було отримано вчора. Дякую, Павле Дмитровичу, за відкритість інноваціям!»

Як йдеться в повідомленні ПриватБанку, у рамках реформування системи державної реєстрації керівники банківських відділень після проходження додаткового навчання засад державної реєстраційної політики та ораторського мистецтва отримають можливість проводити реєстрацію шлюбів та урочисті церемонії. Церемонії проводитимуться в наших відділеннях банку, де є приміщення для VIP-клієнтів.

Згода подружжя підтверджується через SMS-пароль на фінансовий номер телефону. У разі необхідності співробітники відділення можуть стати свідками урочистої події. Свідоцтво про шлюб надсилається на зазначену адресу кур\’єром протягом декількох днів.

На сьогодні в Україні працює 2 500 відділень ПриватБанку, банк обслуговує понад 18 мільйонів приватних клієнтів та 235 тисяч юридичних осіб. Детальніше про ініціативу банку щодо впровадження електронного уряду – тут: https://www.facebook.com/dubilet/posts/10153236780068552

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього