Хмельничани нарешті назбирали голосів на молодіжний клуб
Петицію про створення у місті молодіжного культурного клубу (хабу) станом на 25 березня підписали 502 особи з 500 необхідних.Хмельничани нарешті назбирали голосів на молодіжний клуб
Петицію про створення у місті молодіжного культурного клубу (хабу) станом на 25 березня підписали 502 особи з 500 необхідних.
Текст петиції: \”Місту необхідна платформа (клуб, хаб), публічний простір нового типу, де можна в рамках однієї локації консолідувати всі зусилля для розвитку культурних та соціальних проектів для міста. Такий молодіжний публічний простір нового типу одночасно може бути як:
– платформа для самоорганізації міської активної спільноти;
– майданчик для проведення форумів, конференцій, концертів, лекцій, майстер-класів;
– простір для спільної праці активних молодіжних спільнот міста (активістів культури, ай-ті, велоруху, молодіжних ГО та інших;
– платформа для самоорганізації активних громадян та гуртування навколо ідеї спільної праці, направленої на сталий розвиток нашого міста.
До того ж створення такого простору в місті буде прикладом актуалізації та трансформації об\’єкта комунальної власності відповідно вимогам сучасного суспільства\”.

Автором петиції виступає ХОМГО \”Територія\”.
Підписи почали збирати 31 січня 2016 року.
Відповідно до \”Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді\”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього