Хмельничани найкраще грають у шахи
Хмельничани виграли \”Кубок Поділля\” з шахівХмельничани найкраще грають у шахи
У Вінниці у міській спеціалізованій шахово–шашковій ДЮСШ №6 відбулися відкриті командні змагання за «Кубок Поділля» з шахів. Такі змагання проведені вже вдруге. Декілька місяців аналогічні відбулися у Хмельницькому і тоді І «Кубок Поділля» виграла команда Вінниці. А от вдома вінничани поступилися сусідам.

У шахових баталіях у Вінниці взяли участь також команди Київської області, Житомира, Жмеринки та окремо команда ДЮСШ №6.
За шахівницею боролися, зокрема, міжнародний гросмейстер Любомир Михалець (Хмельницький), міжнародні майстри Микола Боднар (Вінниця), Віктор Гудок (Жмеринка), Володимир Ревуцький (Житомир), майстри Віталій Кириченко (Біла Церква Київської області), Ігор Випханюк (Житомир), майстри ФІДЕ Михайло Григорів та Михайло Герасименюк (обидва – Хмельницький), чемпіон Європи серед юнаків до 12 років майстер ФІДЕ Віктор Матвіїшен (Вінниця). Всього грали 48 шахістів.

Грають юні і дорослі.
Команди змагалися у 2 кола. У складі кожної по 8 шахістів (чоловіків і жінок, юних і дорослих).

В останньому, 5 турі, матчі між командами Вінниці і Хмельницького завершилися на користь хмельничан, які і виграли ІІ Кубок Поділля. На 2 місці – вінничани, третє місце – у команди Житомира.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього