Хмельничани не можуть отримати «доступне житло»
В ході зустрічі, яка відбулась учора, з головою обласної державної адміністрації Михайлом Загородним, були розглянуті питання програми Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву «Доступне житло 70/30».Хмельничани не можуть отримати «доступне житло»
В ході зустрічі, яка відбулась учора, з головою обласної державної адміністрації Михайлом Загородним, були розглянуті питання програми Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву «Доступне житло 70/30».

Хмельничани відкрито звернулись з проханням про допомогу, адже після сплати потрібних 70% коштів, фінансування державної компенсації у розмірі 30% від вартості житла затримується.

До прикладу, на попередньому особистому прийомі 6 квітня надійшло 76 клопотань громадян. З них 41 звернення вирішено позитивно (35 особам надано одноразову матеріальну допомогу на суму 18 тисяч грн..; 4 заявникам запропоновано подати документи для формування дієвого кадрового резерву ОДА, та ін..). Частково вирішено 4 звернення. Ще 31 звернення знаходиться на розгляді й вирішенні у безпосередніх виконавців. Про прийняті рішення усі заявники будуть обов’язково поінформовані.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього