Хмельничани не платитимуть за медпрепарати у лікарнях
Цього року з бюджету міста виділено удвічі більше коштів на придбання медикаментів – 11 млн. грн.Хмельничани не платитимуть за медпрепарати у лікарнях
цього року з бюджету міста виділено удвічі більше коштів на придбання медикаментів – 11 млн. грн., у тому числі на безплатне надання першої невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям у травматологічних пунктах міських лікарень – 2,5 млн. грн. та забезпечення трьох днів безплатного лікування хворих у реанімаційних відділеннях міських лікарень – 8 млн. грн.
Відтепер надання медичної допомоги для усіх без винятку пацієнтів Хмельницького міського травматологічного центру та травматологічного пункту дитячої міської лікарні буде безплатним. За кошти, виділені з міського бюджету розвитку, заклади закупили усі необхідні медичні засоби.
1 млн. 300 тис. грн. виділено Хмельницькій міській лікарні для закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення для травматологічного центру (міського травмпункту). Не обійшли увагою і маленьких хмельничан. На придбання виробів медичного призначення для травматологічного пункту Хмельницької міської дитячої лікарні з міського бюджету виділено 1 млн. 200 тис. грн.
Тож, відтепер усім хмельничанам, дорослим і дітям, які потраплять до травмпунктів міських лікарень, не доведеться витрачати коштів ні на рентгенплівку, ні на гіпс, ні на інші препарати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього