Хмельничани не шкодують грошей на підтримку ЄвромайдануЛише 4 грудня на майдані Незалежності зібрали 8 тисяч гривень. Усі пожертви витрачають на відправлення людей у Київ. 78 хмельничан поїхали сьогодні у столицю.

Нагадаємо, на хмельницькому Євромайдані.Хмельничани не шкодують грошей на підтримку ЄвромайдануЛише 4 грудня на майдані Незалежності зібрали 8 тисяч гривень. Усі пожертви витрачають на відправлення людей у Київ. 78 хмельничан поїхали сьогодні у столицю.

Нагадаємо, на хмельницькому Євромайдані.
Штаб національного спротиву мобілізує хмельничан на поїздку у Київ. Скриня для збору коштів поповнювалася щогодини. У наметах записують усіх охочих поїхати до столиці, а також проводиться запис людей, які можуть допомогти транспортом.

– На руки гроші людям не даємо, усі кошти витрачаємо на харчі та транспорт, – говорить речник штабу національного спротиву Олексій Голеншин. – 8 тисяч гривень – це сума зібрана нами за 4 грудня з залишком у 2 тисячі гривень з попереднього дня.

У свою чергу, активісти хмельницького майдану, застерігають від ймовірних \”шахрайських грошових зборів\” начебто на потреби Євромайдану.

На самому ж Євромайдані гроші на поїздку до Києва збирають у двох наметах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього