Хмельничани не змогли здолати киян

Закінчився матч другого кола Чемпіонату України з американського футболу в групі «В». Хмельницькі Гладіатори вдома програли київським Вітязям.

«В цілому я задоволений грою своєї команди. Особливо грою захисту, який вже другу гру працює дуже добре. Нам вдавалося робити хороші захвати, збивати м’ячі та зупиняти гру Вітязів. Що стосується нападу, то лінія захисту киян та постійний бліц не давали нам можливості вести пасову гру. Ти не менше, першу половину ми домінували на полі та пішли на перерву з рахунком 8:0 на свою користь. Після перерви ми створили декілька хороших моментів в нападі, але нам так і не вдалося набрати більше очок. А в захисті трохи розслабилися та пропустили 3 ТД.

Як результат — рахунок матчу 8:21.

Також дається в знаки не велика кількість гравців в команді. У нас в кінці матчу майже не залишилося гравців для заміни.

Дякуємо всім, хто доклав зусиль в організації матчу, всім вболівальникам, які прийшли нас підтримати» — коментує Вадим Барбарук, тренер «Гладіаторів»