Хмельничани особисто поспілкувалися з міським головою
Міський голова Олександр Симчишин провів прийом громадян з особистих питань.Хмельничани особисто поспілкувалися з міським головою
Міський голова Олександр Симчишин провів прийом громадян з особистих питань.

До очільника міста зі своїми питаннями та проблемами звернулися близько півсотні мешканців обласного центру. Чотири звернення були колективними.

Більшість звернень стосувалася земельних питань. Люди роками стоять в чергах на отримання земельних ділянок.

\”Всі вільні земельні ділянки ми надаємо лише за чергою. Жодним чином інакше. Отримати землю раніше візит до міського голови не допоможе\”, – констатує Олександр Симчишин.
Одна із підприємців, кіоск якої перенесли на нове місце з Привокзальної площі, просила дозволу на розширення, підключення комунікацій. Тут очільник міста теж категоричний:

\”Ми маємо схему розміщення кіосків по місту, жодних дозволів на розширення не даватимемо. Розпочинаємо інвентаризацію наявних МАФів, всі незаконні будуть демонтовані\”.

Доведеться виправляти і помилки минулої каденції виконавчого комітету. Так, до Олександра Симчишина звернулася підприємець-власник одного з кіосків, що розміщений за договором сервітуту. Її сусідам, комерційній аптеці, у 2015 році виконавчий комітет дав дозвіл на добудову тамбуру.

Про те, що на тому ж місці стоїть кіоск, чомусь забули.

За матеріальною підтримкою та з житловими питаннями зверталися переселенці з Донбасу. Просили кімнати в гуртожитках і хмельничани.

Проте, як це часто буває, прохань значно більше, ніж наявних приміщень. Над кожним випадком працюватиме спеціальна комісія.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього