Хмельничани отримали Гран – прі Всеукраїнського конкурсу «Таланти осені - 2015»
22 листопада у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс «Таланти осені – 2015», в якому взяли участь хореографічні колективи з різноманітних куточків України.Хмельничани отримали Гран – прі Всеукраїнського конкурсу «Таланти осені - 2015»
22 листопада у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс «Таланти осені – 2015», в якому взяли участь хореографічні колективи з різноманітних куточків України. Подивував учасників та членів журі розмаїттям танцювальних композицій Народний художній колектив України ансамбль стилізованого бального танцю «Альборадо» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Керівник колективу – Відмінник освіти України Наталя Мильнікова.
Юні таланти вибороли два І місця за чудове виконання композицій «Бугі – вугі» і «Міс Кукі», два ІІ місця – за композиції «Суботній твіст» і «Давай потанцюємо», ІІІ місце вони посіли за “Святковий вальс”. А виступивши з патріотичною композицією «Любіть Україну» колектив “Альборадо” за рішенням журі став володарем Гран – прі конкурсу.
Ансамбль об’єднує 150 дітей, закоханих у танець.
Мета колективу – естетичне виховання дітей та молоді засобами хореографії (бальної, народної та сучасної).
Виступи “Альборадо” стали прикрасою багатьох заходів і збирають велику кількість глядачів – шанувальників танцювального мистецтва не тільки у Хмельницькому та містах України, а й у Польщі, Греції, Угорщині, Сербії, Литві, Казахстані, Італії та інших країнах світу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього