Хмельничани перевиконали план з економії газу
У 2014 році Хмельниччина зменшила споживання природного газу у порівнянні з 2013 роком на 24 млн кубометрів або 16%.Хмельничани перевиконали план з економії газу
У 2014 році Хмельниччина зменшила споживання природного газу у порівнянні з 2013 роком на 24 млн кубометрів або 16%.

Такий результат забезпечили переведені на тверде паливо та електрику об’єкти теплопостачання.

Так, в області було встановлено та облаштовано під використання альтернативних видів палива 31 твердопаливний котел, а також встановлено 4 електрокотли для гарячого водопостачання. Згадані заходи обійшлися Хмельниччині у 84,6 млн гривень. Загалом область реалізувала плани з переведення об\’єктів теплопостачання на альтернативні види палива на 94,1%.

Із передбачених у державному бюджеті 15,167 млн гривень на заходи з енергозбереження Хмельниччина отримала 11,4 млн гривнь субвенції, яка була повністю спрямована на заміщення природного газу у комунальній теплоенергетиці. Зокрема, за рахунок цих коштів було встановлено 23 твердопаливні котли, а 4 котли переведено на тверде паливо. Разом з тим на МКП \”Хмельницьктеплокомуненерго\” за державні кошти облаштували 40 геліосистем та 4 електрокотли.

У наступному опалювальному сезоні область планує розширити практику надання паспортів готовності об\’єктів до опалювального сезону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього