Хмельничани пишуть листи, аби врятувати незаконно засудженихХмельницька молодь розпочала «Марафон написання листів». З 6 грудня кожен має можливість написати листа на підтримку одного з восьми людей у різних країнах світу, яких тримають під вартою незаконно.Хмельничани пишуть листи, аби врятувати незаконно засудженихХмельницька молодь розпочала «Марафон написання листів». З 6 грудня кожен має можливість написати листа на підтримку одного з восьми людей у різних країнах світу, яких тримають під вартою незаконно.
– Мета акції – звернути увагу міжнародної громадськості на те, що конкретних людей у різних країнах незаконно засудили. Їм потрібна допомога та підтримка. Тому, що більше листів ми зберемо, то більше підтримки ці люди матимуть у своїх країнах, – каже організатор акції у Хмельницькому Степан Кушнір.
«Марафон написання листів» проходить в Україні вже вп’яте. У Хмельницькому у книгарні на вулиці Проскурівського підпілля, 77 акцію проводять другий рік поспіль. У минулому році українці написали більше двох мільйонів листів у підтримку конкретних людей. Це допомогло змінити судові рішення у їхніх справах.

– Цього річ хмельничанам пропонують написати листи у підтримку восьми людей з різних країн. У кожного з них своя історія. Кожному з них нав’язали те, що вони винні, хоч і вони не мають ніякого відношення до того, що їм інкримінують, – каже організатор.

У книгарні є шаблони листів, у яких можна ознайомитися з їхніми історіями та завірити своїм підписом підтримку цим людям.

– Ми направляємо листи до міжнародної організації, представництво якої є у Києві. І там листи розсилають до осіб, які приймають рішення у різних країнах. Це Президенти, Генпрокуратури, Міністерства юстиції, – каже Степан Кушнір.
Підтримати людей з України та інших країн, які незаконно засуджені, та написати листи можна до 10 грудня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього