Хмельничани побували на «Планеті дітей»
Світ дітей очима жінок. У Хмельницькому музеї фотомистецтва відкрилась 5-та міжнародна фотовиставка конкурс – «Планета дітей». У експозиції представлено 50 робіт 36 авторів. Жінки з 8-ми країн світу показали, яким вони бачать світ дітей.Хмельничани побували на «Планеті дітей»
Світ дітей очима жінок. У Хмельницькому музеї фотомистецтва відкрилась 5-та міжнародна фотовиставка конкурс – «Планета дітей». У експозиції представлено 50 робіт 36 авторів. Жінки з 8-ми країн світу показали, яким вони бачать світ дітей.

Так розповісти про дітей, може лише жінка. На фото зображені справжні емоції: радість, страх та самотність. Діти з різних куточків світу потрапили до об’єктивів авторів цієї експозиції. Всього на конкурс було заявлено 636 фотографій, з них лише півсотні увійшли до міжнародної виставки.

Для більшості дитинство асоціюється з безтурботністю. Та існує дитинство, де немає ані радості, ані щастя. Безхатьки, сироти та хворі діти яким потрібна допомога дивляться у вічі кожного відвідувача фотовиставки.

Як повідомляє телеканал \”Екслюзив\”, – побачити світ дітей у фотографіях можна у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтв за адресою Проскурівська 56.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього