Хмельничани почали активніше писати електронні петиції
Лише за один день влада міста отримала більше двадцяти електронних звернень.Хмельничани почали активніше писати електронні петиції
Сайт із подання електронних петицій до міської влади повноцінно запрацював у четвер, 28 січня. Порядок розгляду петицій затвердили на четвертій сесії міської ради. Під час засідання Михайло Кривак ознайомив присутніх у залі із електронними петиціями, які віднедавна були доступні хмельничанам у тестовому режимі. Перше із опублікованих для голосування звернень стосувалося створення у місті скверу імені Кузьми Скрябіна.
\”Наша перша петиція лише за тиждень набрала більше 60% необхідних голосів. Зараз уже маємо більше трьох десятків потенційних петицій. Вони різного формату та змісту. Ми звертатимемо увагу і на мову написання, і на логіку розгляду, адже є сенс запускати лише ті петиції, які ми маємо повноваження втілити у життя\” – підкреслив під час сесії міський голова.
Наразі хмельничани можуть підтримати 25 петицій. Вони стосуються різноманітних сфер життєдіяльності міста. Однак, найбільше звернень із галузі благоустрою та будівництва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього