Хмельничани поринули в чарівний світ лялькового театру
У Хмельницькому Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль лялькових театрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Чарівний світ ляльок», який проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, художнім пізнанням світу.Хмельничани поринули в чарівний світ лялькового театру
У Хмельницькому Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль лялькових театрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Чарівний світ ляльок», який проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, художнім пізнанням світу.

Організаторами фестивалю були Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

У фестивалі демонстрували власну майстерність понад 250 учасників з 21 району/міста.

Театральні постановки оцінювало професійне журі:

Брижань Наталія Володимирівна – завідувач трупою Хмельницького академічного обласного театру ляльок, заслужена артистка Автономної Республіки Крим, голова журі.

Винник Ірина Юріївна – провідний майстер сцени Хмельницького академічного обласного театру ляльок .

Пасічник Олеся Анатоліївна – методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Колективи лялькових театрів презентували фрагменти авторських, зарубіжних та українських народних казок. Учасники фестивалю показали акторські навички та прагнення до майстерності.

Члени журі відзначили різноманітність виконавської та акторської творчості лялькових колективів області та плідну роботу керівників Галини Мамайчук («Ляльковий театр» будинку дитячої творчості Новоушицького району); Світлани Березовської (зразковий художній колектив «Рукавичка» Центру дитячої та юнацької творчості міста Кам`янця-Подільського); Світлани Дробот-Люлько (ляльковий театр «Веселка» «Спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів» міста Шепетівки); Жанни Остапишеної (ляльковий театр «Бабусина скриня» Центру творчості дітей та юнацтва Летичівського району); Тамари Приймак (колектив драматичної студії «Фора» Будинку дитячої творчості міста Славути).

Нових творчих злетів та акторських досягнень вам, наші юні таланти!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього