Хмельничани посилили контроль на митниці, що наповнило скарбницю бюджету на 8 мільйонів
Результатом ефективності роботи Хмельницької митниці ДФС з правильності класифікації товарів, згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності імпортованої продукції, на митну територію Хмельниччини у 2014 році є перерахування до держбюджету більше 8 мільйонів гривень додаткових митних платежів.Хмельничани посилили контроль на митниці, що наповнило скарбницю бюджету на 8 мільйонів
Результатом ефективності роботи Хмельницької митниці ДФС з правильності класифікації товарів, згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності імпортованої продукції, на митну територію Хмельниччини у 2014 році є перерахування до держбюджету більше 8 мільйонів гривень додаткових митних платежів.

Так, інспекторами відомства було прийнято 19 рішень про визначення коду ввезених товарів. Примітно, що згідно 7 рішень економічний ефект класифікаційної роботи склав сотні тисяч гривень.

У переважній більшості коригуванню коду товару підлягали промислове обладнання та частини до нього, текстильні вироби, продукти харчування та товари для текстильної промисловості.

Також завдяки ефективній співпраці митниці зі спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень державна скарбниця додатково отримала понад 156 тисяч гривень митних платежів від розгляду 56 запитів, які були спрямовані до цього центру хмельницькими митниками.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього