Хмельничани повинні задекларувати свої елітні авто до 20 лютого або їх чекає штраф
Юридичні особи повинні задекларувати свої елітні авто до 20 лютого 2015 року.Хмельничани повинні задекларувати свої елітні авто до 20 лютого або їх чекає штраф
Юридичні особи – власники легкових автомобілів, які використовувалися до 5 років і мають об\’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., самостійно обчислюють суму транспортного податку станом на 1 січня звітного року.
До  20 лютого 2015 року вони повинні подати до органів ДФС декларацію з розбивкою річної суми транспортного податку рівними частками поквартально.
Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації транспортного засобу, а до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, податок сплачується рівними частками кожного кварталу.
Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об\’єктом оподаткування, а базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
Щодо легкових авто-об\’єктів оподаткування, придбаних протягом року, то декларація юридичною особою – платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об\’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об\’єкт.
У разі переходу права власності на об\’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об\’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об\’єкт.
За об\’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу ( пп..267.6.6. ПКУ).
Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 1 січня 2015 року, запроваджено транспортний податок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього