Хмельничани привезли золото з Універсіади
У Львові фінішували змагання з кульової стрільби за програмою 12-ї літньої Універсіади України. У змаганнях взяли участь кращі стрільці студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах. Хмельниччину на універсіаді представляли вихованці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Хмельничани привезли золото з Універсіади
У Львові фінішували змагання з кульової стрільби за програмою 12-ї літньої Універсіади України. У змаганнях взяли участь кращі стрільці студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах. Хмельниччину на універсіаді представляли вихованці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

За підсумками триденної боротьби перше загальнокомандне місце серед відділень з фізичної виховання та спорту посіла команда Хмельницької області, яка набрала рекордну кількість очок – 1638.

У складі збірної команди області виступали виключно студенти Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка, – повідомив телеканал \”Екслюзив\”. Завдячуючи керівництву навчального закладу спортсмени мають змогу і тренуватись в належних умовах, і виступати на змаганнях. Жодного спортсмена не було від Хмельницького національного університету. А ще донедавна представники вузу досить успішно виступали на змаганнях різного рангу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього