Станом на 24 червня петицію підписали 458 осіб з 500 необхідних.Станом на 24 червня петицію підписали 458 осіб з 500 необхідних.
Ми, жителі міста Хмельницький, звертаємось до міського голови з петицією. В нашому місті існує 30 шкіл та більше 40-ка садочків. В той же час, не дивлячись на будівництво нової школи на Озерній та відкриттю додаткових груп в садочках, існує величезна проблема з надлишковою завантаженістю класів (35-38 дітей) та нестачею міст в садочках. Одночасно, нам стає відомо, що уряд поклав на міста фінансування профтехосвіти, на яку уже виділено більше 25-ти млн. грн, а загальна потреба складатиме до 100 млн.на рік. Розуміючи, що знищувати профтехосвіту не можна, це було б безвідповідальним, ми вважаємо за потрібне пропонувати міністерству освіти оптимізацію цієї галузі, з метою вивільнення одного-двох з училищ під створення загальноосвітньої школи. При оптимізації просимо врахувати, які райони є найбільш густонаселеними.
Одночасно, вважаємо за доцільне, формування замовлення від міста на професії. Вважаємо нецільовим використання грошей міської громади на оплату підготовки професій, які місту не потрібні. Цю частину витрат мала б взяти на себе держава та ті підприємства, яким означені професії необхідні. My Webpage

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього