Хмельничани разом з голландцями відремонтували гуртожиток школи-інтерната
Закінчився проект ремонту гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату, реалізований спільно із Благодійним фондом «Зміцнення громад», ГО «Ліга керівників», Благодійним фондом «OEKROE» (Нідерланди) та міським управлінням освіти. Ще навесні 12 волонтерів-голландців та десятки українських підрядників почали покращували умови проживання дітей. На ремонт та відновлення третього поверху гуртожитку інтернату було залучено більше мільйона гривень і гуманітарна допомога.Хмельничани разом з голландцями відремонтували гуртожиток школи-інтерната
Закінчився проект ремонту гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату, реалізований спільно із Благодійним фондом «Зміцнення громад», ГО «Ліга керівників», Благодійним фондом «OEKROE» (Нідерланди) та міським управлінням освіти. Ще навесні 12 волонтерів-голландців та десятки українських підрядників почали покращували умови проживання дітей. На ремонт та відновлення третього поверху гуртожитку інтернату було залучено більше мільйона гривень і гуманітарна допомога.

– Спільними зусиллями ми змогли зробити умови для дітей майже ідеальними. На третьому поверсі нашого гуртожитку може проживати більше 50 дітей, але через те, що будівля була у жахливому стані, ми не могли їх туди поселяти. Якісне обладнання, працьовиті руки і прагнення допомогти дітям зробили свою справу. Без допомоги благодійників та громадських організацій ми б ніколи не закінчили цей ремонт, – говорить Олена Пипич, директор школи-інтернату.

Кожен українець розуміє: поодинці нічого не зміниш, а будучи осторонь того, що відбувається у країні, рідному місті, – ситуацію не покращиш. Знайшовши однодумців, ініціативні громадяни об’єднуються, адже тільки так можна подолати перешкоди та проблеми, які стоять перед нами. Так думають очільники діючих підприємств та організацій Шепетівщини, що увійшли до громадської організації «Ліга керівників», і долучилися до проведення ремонтних робіт у гуртожитку школи-інтернату.

– Об’єднавши зусилля, ми прагнемо вирішувати проблеми освітян, медиків, правоохоронців та інших служб. Ми вивчаємо проблеми міста і намагаємося долучатися до вирішення найактуальніших із них. Цієї весни розпочалися роботи із відновлення гуртожитку школи-інтернату, який постраждав унаслідок пожежі, і «Ліга керівників» долучилася до його ремонту. І це – не межа. У майбутньому ми плануємо робити життя у місті кращим і комфортнішим, – коментує Андрій Гордійчук, учасник ГО «Ліга керівників».

Це не перша і не єдина допомога, яку надали учасники Ліги. Так, нещодавно вони передали міському відділу міліції 24 відеокамери. Їх встановили на головних вулицях Шепетівки в рамках проекту «Безпечне місто».
Створення комфортних умов для життя дітей – пріоритетне завдання діяльності й Благодійного фонду «OEKROE».

– Уже понад 25 років я працюю у країнах Східної Європи. Із 2003 року наш фонд організовує дитячі літні табори в Карпатах, робимо це на благодійних засадах. Із 2007 року реконструюємо в Україні дитячі садочки, лікарні і школи. Ми маємо робити усе для того, щоб рухатись до кращого майбутнього України, – закликає Якоб де Мой, директор Благодійного фонду «OEKROE».

– Наші освітяни знають, як потрібно діяти, аби діти отримували якісну освіту. Проте часто їм для цього не вистачає елементарного – нормальних умов. Така ситуація склалася і з Шепетівською школою-інтернатом, точніше із гуртожитком цього навчального закладу. Ми не могли стояти осторонь цієї проблеми, тому, об’єднавши зусилля із однодумцями, взялися за її вирішення, – додає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».
Ремонтні роботи в гуртожитку вже завершено, а це означає, що 1 вересня діти зможуть почати новий навчальний рік без старих проблем.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього