Хмельничани, що мають елітні автівки, сплатили 5,5 мільйона гривень податку
У нинішньому році власники розкішних автомобілів – юридичні та фізичні особи, сплатили до місцевих бюджетів Хмельниччини 5 мільйонів 452 тисячі гривень транспортного податку.Хмельничани, що мають елітні автівки, сплатили 5,5 мільйона гривень податку
У нинішньому році власники розкішних автомобілів – юридичні та фізичні особи, сплатили до місцевих бюджетів Хмельниччини 5 мільйонів 452 тисячі гривень транспортного податку.
Понад 4,7 мільйона гривень у бюджетах територіальних громад – це сплачений транспортний податок фізичними особами, а 790 тисяч гривень перерахували юридичні особи, у власності яких є елітні легкові автомобілі.
За даними Головного управління ДФС у Хмельницькій області на теренах краю нараховується 319 власників автомобілів – фізичних осіб та 77 юридичних осіб, які зобов’язані сплачувати транспортний податок.
Очевидно, що переважна більшість автомобілів, які підлягають оподаткуванню, обліковуються за фізичними особами. Тому фахівці територіальних органів ДФС в області своєчасно подбали про те, щоб їх власники отримали повідомлення-рішення про нараховані суми транспортного податку. Динаміка сплати транспортного податку цілком відповідає прогнозам податківців. До кінця року місцеві бюджети області поповняться щонайменше 6,6 мільйонами гривень транспортного податку.
Нагадаємо, що відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII в Україні запроваджено податок на майно, у складі якого передбачено транспортний податок. Ставка податку для легкових авто з об’ємом двигуна понад 3 000 куб.см. та строком використання до п’яти років – 25 тисяч гривень щороку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього