Хмельницьке «озеро» зміліло – воду спустили аби відремонтувати набережну. У мулі та воді хмельничани з металошукачами шукають прикраси, які відпочиваючі загубили за кілька років.

Хмельничани шукають золото на дні Південного БугуХмельницьке «озеро» зміліло – воду спустили аби відремонтувати набережну. У мулі та воді хмельничани з металошукачами шукають прикраси, які відпочиваючі загубили за кілька років.

Хмельничани шукають золото на дні Південного Бугу

Хмельничани шукають золото на дні Південного Бугу

По берегу бродять майже десяток чоловіків, більшість у камуфляжі. В руках у них лопатки та металошукачі – пристроями водять і по воді, і по берегу.
– Рибу ми тут ловимо, – жартують чоловіки, та потім погоджуються показати «улов», але просять не фотографувати їхні обличчя.

У кульку, який чоловік дістає з кишені, кілька обручок, відносно нових на вигляд, та почорнілі від часу хрестики. Зо жменю прикрас і у іншого.

– Востаннє воду років з 15 назад спускали, – розповідають шукачі. – То все у річці ще всі ці роки лежало. А зараз вже у перші дні все перерили. Он ямок скільки. Тут лишилися тільки найзатятіші. Або найжадібніші (сміється – прим.авт.)

Джерело: Всім

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього