Хмельничани сплатили 3,3 мільярди гривень податку
Протягом десяти місяців нинішнього року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Хмельницької області надійшло 3 мільярди 336 мільйонів гривень податків та зборів.Хмельничани сплатили 3,3 мільярди гривень податку
Протягом десяти місяців нинішнього року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Хмельницької області надійшло 3 мільярди 336 мільйонів гривень податків та зборів. Це більше на 826 мільйонів гривень у порівнянні з податковими надходженнями минулого року, повідомляють на сайті фіскальної служби.
До державного бюджету цього року підприємницька спільнота подільського краю перерахувала 1,4 мільярда гривень, що на 543 мільйони гривень перевищує минулорічний рівень. Домінуючими у надходженнях до держбюджету стали податок на додану вартість, абсолютна цифра якого склала 579 мільйонів гривень, податок з доходів з фізичних осіб – 522 мільйони гривень та податок на прибуток, якого сплачено у сумі 242 мільйони гривень.
Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 1,8 мільярда гривень податкових надходжень. Найбільшу питому вагу в його наповненні склав податок з доходів фізичних осіб, сума якого досягла 1 мільярда гривень. Також важливими бюджетоутворюючими сегментами скарбниць територіальних громад став податок на майно, якого отримано 292 мільйони гривень, єдиний податок – 260 мільйонів гривень та роздрібний акцизний податок – 159 мільйонів гривень.
На думку провідних фахівців фіскальної служби Хмельниччини бюджетна децентралізація, сучасні електронні сервіси ДФС та налагоджений діалог з бізнесом продукують економічний розвиток і відповідні ритмічні надходження податкових платежів.
«Фіскальна служба Хмельниччини прагне оперативно та якісно обслуговувати платників податків, упереджувати ризики у діяльності легального бізнесу. Така співпраця сприяє системному надходженню податкових платежів, передусім реальному наповненню коштами бюджетів місцевих громад, які потребують їх для вирішення питань соціального забезпечення та підвищення добробуту людей. Це нагальне завдання, яке вирішується спільними зусиллями», – підкреслив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього