Хмельничани стали на захист парку, який вирубують під забудову
У 50-ти річному парку на вул. Гарнізонній у Хмельницькому невідомі почали зрізати дерева.Хмельничани стали на захист парку, який вирубують під забудову
У 50-ти річному парку на вул. Гарнізонній у Хмельницькому невідомі почали зрізати дерева.

Небайдужі мешканці сусіднього будинку зупинили лісорубів-аматорів. Водночас з’ясували насадження знищують через майбутнє будівництво.

«У нашому мікрорайоні – це єдине місце, де можна погуляти з дітьми. Вирізати парк не можна, а тим більше будувати на його місці щось! Ми не хочемо жити у кам’яних джунглях!», – обурюється тутешня мешканка Ірина.

На вимогу журналістів «Народного контролю» на місце вирубки прибув представник квартирно-експлуатаційного відділу Хмельницького гарнізону. З мапою у руках землевпорядник показав межі парку і запевнив, що жодних погоджень на вирубку дерев його відомство не давало. Натомість сусідню ділянку справді міська рада передала під будівництво церкви.

Під час зйомок сюжету до журналістів «Народного контролю» вийшли представники фірми-забудовника, які продемонстрували державний акт на землю, дозвіл на вирізку 18 дерев. Розповіли, що, окрім церкви, зводитимуть ще й багатоквартирний будинок для потреб релігійної громади.

«Ми маємо всі офіційні документи – містобудівні умови та обмеження, є декларація на початок робіт. Ми вирішили розпочати будівництво церкви та багатоквартирного будинку. Дерева зрізаємо, бо вони на нашій землі», – заявив Вадим Караман, голова ЖБК «Бастіон».

Після втручання «Народного контролю» керівництво КЕВ вирішило підняти архівні документи, щоб перевірити, чи дійсно місто віддало територію парку під забудову.

«До кінця наступного тижня ми остаточно з’ясуємо всі нюанси, пов’язані із вирізкою цього парку», – запевнив головний інженер Хмельницького КЕВ Вадим Гуменюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього